wigor-targi.comwigor-targi.com

Jury konkursu targowego

Członkowie jury Konkursy targowego dla wystawców:

 
Przewodnicząca:

 
Katarzyna Gubała

 
Redaktor Naczelna Slowly Veggie, związana z Burdą od 6 lat. Prywatnie propagatorka jogi, zdrowego stylu życia i miłośniczka kuchni wegetariańskiej. Pełni zapału i pozytywnej energii oddajemy w Wasze ręce SLOWLY VEGGIE! – magazyn o wegetariańskiej i wegańskiej kuchni z duszą. Tworzony przez Panią Katarzynę "Slowly Veggie" to nowy magazyn kulinarny, który zapewnia swoim czytelnikom twórczy i prosty przewodnik po wegetariańskich inspiracjach i przepisach.

 
Członkowie Jury:

 
Laura Chołodecka „Cafe Babilon”

 
Blog „Cafe Babilon” powstał jako wynik dwóch pasji: fotografii oraz kuchni. Preferuję kuchnię nieskomplikowaną, w pełni korzystającą z doświadczeń poprzednich pokoleń, ale otwartą na nowości. Jestem przeciwnikiem ścisłego trzymania się wytycznych w przepisach, kocham eksperymenty polegające na dodawaniu do potraw swoich „trzech groszy” – to nic, że nieraz wyjdzie coś nie tak – następnym razem zawsze można to skorygować.Czerpię pomysły z każdego dostępnego źródła – programy kulinarne, książki kucharskie, artykuły w gazetach a przede wszystkim doświadczenia innych ludzi. Uwielbiam rozmowy o jedzeniu, o tradycjach wyniesionych z domów i wspomnieniach babcinych potraw. Każdy wyjazd zagraniczny to dla mnie inspiracja, żeby poznać coś nowego i dowiedzieć się jak najwięcej o kuchni „tubylców”.

 
Ada Biernaczyk „Grochem o Ścianę”

 
Wegetarianka od 12 lat, weganka od roku. Ukończyła Creative Writing na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracuje jako manadżerka Centrum Inicjatyw Wszelakich - Zakrzowska 29.
Od 4 lat prowadzi warsztaty kulinarne. W drodze do i z pracy wymyśla w przepisy roślinne, które w wolnej chwili wciela w życie. Od dwóch lat przymierzała się do założenia bloga poświęconemu kuchni roślinnej. "Grochem O Ścianę" miało swoją premierę pod koniec lutego 2016 roku. Okazjonalnie piecze wegańskie ciasta i torty.

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl