wigor-targi.comwigor-targi.com

Wystawy i pokazy na targach

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Hodowców Fretek FRETKA

25 września na stoisku Stowarzyszenia odbędzie się już ósma KrajowaWystawa Fretek, na której zostanie wybrana najładniejsza fretka, orazfretka, która najbardziej zachwyci swoim wyglądem odwiedzających.Dodatkowo dla odwiedzających: pokaz fretek w różnych barwach,prezentacja artykułów fretkowych oraz kącik dla najmłodszych.

Animalian Towarzystwo Naukowe Branży Zoologicznej

Przeprowadzenie dwóch prelekcji w strefie wiedzy:

Co powie ryba" czyli spojrzenie na zdrowie ryb akwariowych.Prowadzący: dr inż. Krzysztof Kazuń

Zasady prawidłowego stosowania preparatów akwarystycznych.Prowadzący: dr inż. Wojciech Górecki (jakby brakowało mogą zrobić nawet trzeci wykład)

Polski Klub Rasowych Świnek Morskich Cavies Club of Poland

W sobotę odbędzie się wystawa międzynarodowa a w niedzielę wystawa krajowa świnek morskich i konkurs dla dzieciaków.

 Centrum Szkolenia Psów

Na stoisku będzie można się dowiedzieć, jak sobie poradzić z niesfornym pupilem, zasięgnąć porady behawioralnej oraz trenerskiej, zobaczyć jak więźniowie pomagają bezdomnym psom w szkoleniu tak aby łatwiej było znaleźć dla nich nowy dom.

CZE-NE-KA

Jeśli ktoś chciałby zasięgnąć więcej informacji o zbawiennym wpływienaszych czworonożnych przyjaciół – psów to tylko na stoisku Fundacji Cze-ne-ka.

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż

Prelekcja: Dawid Karaś, "Jak i kiedy pomagać dzikim zwierzętom?" w strefie wiedzy.

Fundacja Ebra Koci Zakątek

Materiały drukowane dla odwiedzających na temat opieki nad zwierzętami bezdomnymi. Porady dla właścicieli zwierząt udzielane przez wolontariuszy fundacji oraz behawiorystę, sprzedaż rękodzieł, zabawek i akcesoriów dla kotów oraz ich właścicieli (dochód przeznaczony na cele statutowe Fundacji)

Prelekcja ,,Kot a dziecko - fakty i mity”, który poprowadzi Pani Ewa Domagała.

Polish Mouse Club Polski Związek Hodowców i Myszy Rasowych

Prelekcja w Strefie wiedzy : Podstawowe wyposażenie i dieta myszy - czyli dobry początek mysiej przygody. Wystawa myszek rasowych, porady dla hodowców udzielane na stanowisku przez fachowców a także coś dla najmłodszych..kącik z kolorowankami

Stowarzyszenie Hodowców Szczurów Rodowodowych w Polsce

Szczury do pokazania - zwiedzający mogą podejść zobaczyć z bliska szczury przeróżnych odmian barwnych, usznych oraz sierstnych.

+ Akcja edukacyjna "Nie taki szczur straszny, jak go malują".

+ Akcja edukacyjna "Samotny Remy".

+ Akcja edukacyjna "Poznaj odmiany szczurów!" - tabliczki edukacyjne z poszczególnymi, najbardziej popularnymi odmianami szczurów.

+ Tablica z grą "Czy szczury to zwierzęta dla Ciebie?" - jest to mini-test preferecyjny, mający uświadomić, wszystkich, którzy są zainteresowani hodowaniem szczurów, czy faktycznie są to zwierzątka dla nich.

+ Tabliczki edukacyjne promujące stadność szczurów

+ Pokaz jak urządzić prawidłową klatkę dla szczura.

Stowarzyszenie Pomocy Świnkom Morskim

Wszystkie atrakcje na bieżąco organizowane na stoisku Stowarzyszenia. W programie przewidziane również atrakcje dla najmłodyszych.

Polski Klub Psa Rasowego – Polski Związek Kynologiczny

Fundacja Tara

Prelekcja w strefie wiedzy : Koń to zwierzę towarzyszące. - Scarlett Szyłogalis.

 Fundacja Adopcje Kaukazów

Promowaniu fundacji i popularyzacji psów rasy owczarek kaukaski. Oferowanie materiałów informacyjnych oraz drobnych przedmiotów za dobrowolną kwotę zbieraną do puszki. Prelekcja w strefie wiedzy : Owczarek kaukaski - historia i opis rasy.

Wataha Domowych Wilków

Wataha domowych wilków chce przybliżyć funkcjonowanie zaprzęgu i specyfikę życia w wilczej grupie, porozmawiać o socjalizacji huskych i przystosowania ich do życie w wielkim mieście. Ponadto oferuje gry i zabawy z dziećmi, służy fachową i kompetentną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem pracy z psami północnymi oraz szeregiem innych atrakcji dla odwiedzających. Również odwiedzający będę mogli i tym razem zobaczyć namiastkę psiego zaprzęgu na scenie i dodatkowo wysłuchać prelekcji w strefie wiedzy na temat: ,Jak ratować psa- natychmiastowa pomoc w nagłych wypadkach' autor: Tech.Wet.Eliza Strzelecka -Gołek.

Nulus Tortoises - polska hodowla żółwi stepowych

Poprowadzenie prelekcji w strefie wiedzy na temat "Hodowla żółwistepowych w warunkach domowych. Fakty, mity, ciekawostki." Wystawia żółwi stepowych.

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl