wigor-targi.comwigor-targi.com

Prasa o nas

Szanowni Państwo,
reklama wydarzenia, jakim są targi, to prawdziwe wyzwanie. Nie chodzi przecież o promocję jednego produktu- to raczej reklama złożonego zjawiska, na którego specyfikę składają się interesy wystawców, potrzeby zwiedzających i generowany dzięki całemu wydarzeniu zysk każdej ze stron. Jak zareklamować więc jednocześnie wystawę świnek morskich i producenta gadżetów dla kotów w taki sposób, aby trafić do potencjalnego zwiedzającego, którego z wystawcami łączy wspólnota interesów lub zainteresowań?
      My stawiamy na media branżowe. To za ich pośrednictwem trafiamy do odbiorców. Może to truizm, ale wystarczy prześledzić najważniejsze magazyny i portale internetowe, aby przekonać się, „że nie wszyscy potrafią taką oczywistą wiedzę wykorzystać w praktyce”. Nam dzięki wspaniałej współpracy z mediami, którym jesteśmy wdzięczni za wsparcie, udaje się już na pół roku przed imprezą zasypywać Państwa wieściami o targach ZOO-BOTANICA. Nawet media, z którymi nie podjęliśmy jeszcze współpracy, piszą interesujące notatki na nasz temat. Dziękujemy więc za wszystkie opinie- te pochlebne i te krytyczne (których na szczęście nie ma zbyt wiele).Uczymy się z Wami rynku zoologicznego i botanicznego i mamy nadzieję, że także na naszych targach możecie się Państwo czegoś dowiedzieć.
      Poniżej zapraszamy do lektury kilku teksów opublikowanych w prasie i na branżowych portalach (wystarczy kliknąć w miniaturę tekstu). Listę uzupełniać będziemy na bieżąco o nowe pozycje, także relacje potargowe.
                 
                 
     
    


Pliki do pobrania:
PET MARKET (1.31 MB)
RYNEK ZOOLOGICZNY_PULS (1.4 MB)
RYNEK ZOOLOGICZNY_podukt (0.32 MB)
Moje Akwarium (0.44 MB)
Kocie Sprawy (0.4 MB)

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl