wigor-targi.comwigor-targi.com

ZOO-BOTANICA 2009

       Targi ZOO-BOTANICA organizowane są cyklicznie w drugi weekend września od siedmiu lat. W tym roku, wyjątkowo, odbędą się w sierpniu! 
      To impreza o ugruntowanej pozycji w polskiej branży zoologicznej i botanicznej. Charakter targów doskonale oddaje sformułowanie „dla każdego coś dobrego”. Wielbiciele fauny i flory znajdą tu wszystko, co ich interesuje. Na odwiedzających wrocławskie targi czekają m.in. wiodące polskie firmy (ich najnowsze produkty i usługi), profesjonalni hodowcy, czy stowarzyszenia związane z zoologią i botaniką. Ponadto wyjątkowo liczne i atrakcyjne są towarzyszące targom prelekcje, wystawy i pokazy. Ich rozmach i popularność wśród odwiedzających targi świadczą jednoznacznie o unikatowości wrocławskiej imprezy i wyróżniają ją spośród licznych, młodszych naśladowców w całej Polsce. Stąd tegoroczne hasło - „Jedyne takie targi w Polsce”. Bo czy można wymienić choćby jedną imprezę na której:
-          ceny za powierzchnie wystawiennicza są tak zachęcające?
-          bliskość do granicy południowej i zachodniej gwarantuje zwiększenie liczby zagranicznych gości?
-          prezentują się jednocześnie przedstawiciele branży zoologicznej i botanicznej?
-          można spotkać profesjonalistów i hobbystów w równej mierze zadowolonych z wizyty na targach?
Liczby świadczą same za siebie: średnio 130 wystawców i 16 tys. odwiedzających! Na ten wynik organizator pracuje sukcesywnie od wielu lat.
    Przy każdej kolejnej edycji organizator szczególnie dba o poszerzenie grupy zaproszonych do udziału bądź odwiedzenia imprezy zagranicznych gości związanych z obiema branżami oraz przedstawicieli sklepów, hurtowni i dystrybutorów z całego kraju.
   Dla hobbystów zaś (choć nie tylko dla nich), jak co roku, przewidziano liczne konkursy, począwszy od konkursu na najciekawsze akwarium, poprzez konkurs fotograficzny oraz inne, do których odwiedzający zdążyli się przyzwyczaić- np. wybór najsympatyczniejszych piesków i kotów rasowych.
Czy warto przegapić taką imprezę? Oczywiście, że nie!
 
 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl