wigor-targi.comwigor-targi.com

WIELKI KIERMASZ OGRODNICZY pod IGLICĄ , MAJ 2010

Agencja WIGOR zaprasza do udziału w Wielkim Kiermaszu Ogrodniczym pod Iglicą, który odbędzie się w maju tego roku na terenie Hali Stulecia we Wrocławiu.
Jako doświadczony organizator jesiennego Kiermaszu w ramach targów zoologiczno-botanicznych, mamy nadzieję, że także wiosenna edycja tej imprezy znajdzie uznanie w Państwa oczach. Pierwsza edycja imprezy okazała się wielkim sukcesem. Ponad 70 wystawców zaprezentowało swoja ofertę przed tysiącami odwiedzających z całego Dolnego Śląska.
            Szczególnie ważnym elementem naszej imprezy jest to, iż jest ona NIEBILETOWANA! Wstęp wolny dla każdego, kto zechce nas odwiedzić.
Udział w kiermaszu wezmą:
-          szkółki drzew i krzewów ozdobnych
-          producenci bylin kwiatowych, kaktusów i sukulentów
-          architekci terenów zielonych
-          firmy zakładające i pielęgnujące ogrody wodne
-          producenci architektury ogrodowej
-          dystrybutorzy kamienia oraz figur ogrodowych
i wiele innych.
Każdy miłośnik ogrodnictwa znajdzie tu coś dla siebie. Za odwiedzeniem naszej wiosennej imprezy przemawiają także specjalne ceny i upusty, jakich udzielają kupującym wystawcy. 
            Kiermasz pod Iglicą to doskonała okazja dla firm związanych z branżą ogrodniczą do zaprezentowania się przed bezpośrednim odbiorcą.  
            Znane i często odwiedzane miejsce imprezy, doświadczony organizator oraz doskonały majowy termin to najważniejsze zalety Kiermaszu. Zapraszamy!

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl