wigor-targi.comwigor-targi.com

Opinie o targach

Z nieukrywaną dumą prezentujemy opinie dotyczące targów ZOO-BOTANICA.

AQUA SZUT Sp. z o.o

                                     Katarzyna Drecka, Specjalista ds. Marketingu

   "Targi Zoo Botanica są stałym elementem naszego marketingu wystawienniczego od wielu lat. Tym łatwiej nam dostrzec jak z roku na rok się rozwijają. Każda edycja targów to doskonała organizacja, rozmach, dynamizm i profesjonalizm. Miło jest nam patrzeć jak impreza nabiera co rok nabiera nowych, zawsze interesujących kolorów. Cieszy nas też bardzo, że Zoo Botanica promuje się nie tylko w kraju, ale także za granicą (np. podczas jednych z najważniejszych targów branży pet - Interzoo w Norymberdze) Organizatorzy nigdy nas nie zawiedli, tak jak i sam event, jakim jest Zoo Botanica. "
 HERBAL PETS
                                       Wiesław Śliwka, Właściciel
 
"Bez wątpienia formuła targów ZOO Botanica pozwala producentom na budowanie sieci sprzedaży. Dzięki udziałowi w tych Targach przez pierwsze trzy lata istnienia Herbal Pets mieliśmy niepowtarzalną okazję dotarcia do indywidualnych Klientów i zaprezentowania im naszych produktów - tak bezpośrednia forma kontaktu przyczyniła się do budowania naszej marki oraz sieci sprzedaży nie tylko we Wrocławiu ale i również w całym woj. dolnośląskim. 
Targi te są bardzo popularne w regionie, przekonaliśmy się o tym bezpośrednio ponieważ Klienci wracali w latach następnych i odwiedzali nasze stoisko, co dawało nam możliwość promowania nowych produktów. Czyli ZOO BOTANICA dała nam możliwość nowoczesnej formy reklamy polegającej na dotarciu najpierw bezpośrednio do Klienta, który na naszym stoisku dowiadywał się o produktach i  o tym, gdzie je można nabyć - i to właśnie Ci Klienci, którzy przekonali się do nas na ZOO BOTANICE niejako wymuszali później na kolejnych sklepach wprowadzenie do oferty produktów Herbal Pets. I tak dzięki udziałowi w ZOO BOTANICE małymi kroczkami budowaliśmy nasz wizerunek i zaufanie we Wrocławiu.
Dowód - nie mamy we Wrocławiu żadnego dystrybutora hurtowego, a praktycznie nasze produkty są dostępne w największych sklepach zoologicznych w Galeriach Centrów Handlowych we Wrocławiu a Wrocław uważany przez większość producentów za bardzo wymagający i trudny rynek jest jednym z naszych najlepszych regionów sprzedaży.
 
Dla nas jako producenta Targi ZOO BOTANICA mają następujące atuty
1. Miejsce organizacji (Hala Tysiąclecia - najpopularniejsze i najbrdziej znane i charakterystyczne miejsce we Wrocławiu)
2. Dostępność i nakierowanie ich typowo do Klientów indywidualnych a nie tylko dla biznesu [red.]
3. Duża ilość wystaw roślin i żywych zwierząt - co najbardziej przyciąga ludzi (ważne, nie pobieranie opłat za stoiska wystawców żywych zwierząt - w przeciwieństwie do innych targów [red.])
4. Stosunkowo przystępne ceny powierzchni wystawienniczej oraz duża możliwość wyboru różnych form powierzchni (zabudowane, niezabudowane, na zewnątrz).
4. I to podkreślam - bardzo życzliwy personel Biura Targów, bardzo dbający o wystawców i o utrzymanie dobrych kontaktów z wystawcami."
      Schronisko we Wrocławiu
                                                       Zofia Białoszewska, dyrektor
   "Z targami Zoobotanica współpracujemy niemal od samego początku ich istnienia. Organizatorzy zawsze wykazują się nie tylko profesjonalnym ale także pozytywnym podejściem do wystawców. Zoobotanica jest dla nas szansą na znalezienie nowego domu dla naszych podopiecznych. Organizator udostępnia nam zarówno miejsce pod stoisko jak i zapewnia reklamę naszej obecności na targach. To niezwykłe, że przy targach tej rangi, znajduje się miejsce na wsparcie naszego schroniska a także innych instytucji, stowarzyszeń czy fundacji  niosących pomoc zwierzętom. "
 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl