wigor-targi.comwigor-targi.com

DREWOOD 2011

Targi DREWOOD 2011 już za nami

Za nami szósta edycja Międzynarodowych Targów Drewna DREWOOD. Podczas trzydniowej imprezy odbywającej się w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia wystawcy zadbali o zaprezentowanie jak najszerszego przekroju branży. Wniosek jest prosty: drewno nigdy nie wyjdzie z mody.


Udział w imprezie wzięło 70 firm związanych z branżą drzewną. Swoją ofertę przedstawiły tartaki, producenci schodów, parkietów oraz więźby dachowej, producenci maszyn i narzędzi do obróbki drewna, domów drewnianych oraz architektury ogrodowej. Zagraniczne nowinki prezentowali przedstawiciele firm włoskich i niemieckich.
Wrocławskie targi, jak co roku, stworzyły firmom okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Mimo deszczowej piątkowej pogody, frekwencja dopisała. Przez trzy dni targi odwiedziło blisko 10 tysięcy osób. Wystawcy zaprezentowali interesujące stoiska i bogatą ofertę produktów. Każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie – dużym zainteresowaniem cieszyły się drewniane domy, mozaiki parkietowe, wiązary oraz specjalistyczne maszyny tartaczne.
Imprezę wsparły najważniejsze media branżowe oraz czołowe stowarzyszenia, dzieląc się swoimi kontaktami i specjalistyczną wiedzą. Zwiedzający mieli okazję obejrzeć sposoby montażu, olejowania i konserwacji podłóg drewnianych. Ponadto, każdego dnia odbywał się konkurs układania najwyższej wieży
z klocków drewnianych. 
W Drewnianym Kąciku dzieci małe i duże mogły spróbować swoich sił w rzeźbiarstwie. Pomocą i radami służył im artysta-rzeźbiarz Tomasz Marzec, który od piątku do niedzieli prowadził żywy warsztat. Atrakcyjne nagrody dla debiutujących rzeźbiarzy ufundowały firmy produkujące drewniane zabawki.

Kolejna edycja targów Drewood zyskała uznanie wśród przedstawicieli branży drzewnej. Wyjątkowe w tym roku umiejscowienie imprezy w tymczasowym pawilonie nie przeszkodziło w odniesieniu sukcesu - wystawcy pozyskali nowych kontrahentów, a odwiedzający zapoznali się z nowymi produktami na rynku.


Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji imprezy, wiosną 2012 roku!

**********************************

 

Kolejny raz zapraszamy do udziału w targach DREWOOD!!

VI edycja imprezy odbędzie się na terenach wrocławskiej Hali Stulecia
w dniach 18-20 marca 2011!!!


DREWOOD to przekrój całej branży w jednym miejscu: maszyny i narzędzia do obróbki drewna, tartaki, drewno budowlane, domy drewniane oraz produkty finalne: schody, parkiety i stolarka budowlana.

DREWOOD przyciąga klientów, do których trzeba trafić - producentów, hurtowników, właścicieli salonów meblowych, tartaków i wielu innych! Poprzednia edycja zgromadziła ponad 80 wystawców i 15 tys. zwiedzających. Nie może Was tu zabraknąć!

DREWOOD - istotna pozycja w kalendarzu biznesowych spotkań!
     Gromadzimy przedstawicieli branży drzewnej w jednym miejscu, by dać przedsiębiorcom możliwość nawiązania jak najtrafniejszych kontaktów biznesowych.
      Dolny Śląsk jest rynkiem o wysokim potencjale rozwoju dla przemysłu drzewnego. Ogromne nakłady na inwestycje oraz obecność kapitału zagranicznego pozwalają realizować poważne  przedsięwzięcia budowlane w tym rejonie. 
      Obiekty wystawiennicze leżące w kompleksie Hali Stulecia w centrum Wrocławia, są doskonałą lokalizacją dla naszej imprezy. Znajdują się przy nich restauracje, bary szybkiej obsługi i sale konferencyjne oraz parking strzeżony i bezpłatny parking tylko dla wystawców. Ponadto dostępne ceny za powierzchnię wystawienniczą są dodatkowym, bardzo ważnym atutem naszych Międzynarodowych Targów Drewna „DREWOOD 2011”.

 Serdecznie zapraszamy!!!

 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl