wigor-targi.comwigor-targi.com

Wystawa Tanganikańska

Zapraszamy do udziału w wystawie tematycznej przy targach ZOO-BOTANICA 2011 w dniach 2-4 września w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu

Wystawa kierowana jest do wszystkich miłośników pięknych ryb z jeziora Tanganika. Zapraszamy zarówno firmy, jak i organizacje oraz indywidualnych hobbystów. Aby uczestniczyć w tym projekcie należy zaprezentować minimum jeden zbiornik z rybami z jeziora Tanganika - to warunek konieczny. Miejsce pod to akwarium znajduje się w wydzielonej części wystawowej, która zostanie dodatkowo oznakowana. Akwarium można opatrzyć logiem firmy.

Dodatkowo zachęcamy uczestników wystawy do zorganizowania spotkania/wykładu/prelekcji na tematy związane z Tanganiką w naszej Strefie Prelekcji. Mile widziane wystawy zdjęć lub prezentacje dot. tego tematu.
Projekt będzie dodatkowo reklamowany na naszej stronie (specjalna podstrona poświęcona firmom i organizacjom uczestniczącym w projekcie) oraz na materiałach reklamowych imprezy.

W sprawie szczegółów wystawy prosimy o kontakt z Moniką Statkiewicz pod nr 71 359 09 05 lub e-mail: mstatkiewicz@wigor-targi.com

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl