wigor-targi.comwigor-targi.com

Po Kiermaszu

W dniach 14-15 maja na terenach Hali Stulecia odbyła się pierwsza edycja Kiermaszu Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych zorganizowana przez Agencję Reklamową Wigor.

Kiermasz zgromadził 60 wystawców z całej Polski. Imprezę odwiedziło blisko 20 tys. osób. Sery z różnych zakątków Polski, tradycyjne wędliny, świeże pieczywo produkowane według rodzinnych receptur, wyroby cukiernicze, herbaty ziołowe, miody i produkty pszczele, przetwory z owoców i warzyw, zioła, piwa smakowe i nalewki, produkty z gospodarstw ekologicznych – nie sposób wymienić wszystkich smakołyków, które czekały na odwiedzających majową imprezę.

W kiermaszu udział wzięli również producenci kosmetyków naturalnych i artyści sprzedający rękodzieło: rzeźby, ceramikę, biżuterię, ręcznie rzeźbione świece i wiele innych. Na stoisku Urzędu Marszałkowskiego swoje wyroby zaprezentowali wytwórcy produktów regionalnych i tradycyjnych z Dolnego Śląska.

Czas uprzyjemniły występy zespołów ludowych i grup młodzieżowych, w tym: Kowarskie Wrzosy, cheerleaderki z MDK Fabryczna, Zespół Muzyki Polskiej Mokosza, Zespół Ludowy Olszaniacy, grupy z MDK Kopernik, Zespół Ludowy Strzeszowianki, wokalistka Małgorzata Wilk z MDK Śródmieście oraz zespół Plejada. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przygotować poczęstunek oraz upominki dla występujących grup. Szczególnie dziękujemy firmie BONART, która dostarczyła wodę dla naszych artystów.

Już teraz zapraszamy na następną edycję!

Relacja z portalu Kuchnia Wrocławia:

http://www.kuchniawroclawia.pl/1,672,Ekologiczne_i_regionalne_smakolyki.htm

Kontakt do organizatora:
Agencja Reklamowa Wigor
ul. Sokolnicza 34-38
53-660 Wrocław
office@wigor-targi.com
tel.: 713596271

 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl