wigor-targi.comwigor-targi.com

IV Ogólnopolski Konkurs na Najciekawsze Akwarium Targów Zoo-Botanica 2011

Zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu akwarystycznego przy targach ZOO-BOTANICA 2011. Konkurs ten jest jedynym tego typu wyzwaniem, które stawiamy zarówno przed hobbystami, jak i przed profesjonalistami.

Dla wszystkich wielbicieli akwarystyki będzie to wielka szansa na wygranie atrakcyjnych nagród! Zapraszamy tych, którym nieobca jest trudna sztuka projektowania akwariów. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy- zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści.

Do tej pory były dwie kategorie konkursowe: hobbyści i profesjonaliści. W tym roku dodajemy kategorię "Stowarzyszenia", aby docenić ich zaangażowanie w rozwój zainteresowań akwarystycznych oraz by najprężniejsze koła w tej dziedzinie zachęcić do walki o prestiż i tytuł.
       
W ubiegłym roku do konkursu zgłoszono kilkadziesiąt akwariów, rywalizacja była zacięta. Czekamy na Was także w tym roku.

Przypominamy zasady:
Krok 1- wypełnić i podpisać zgłoszenie
Krok 2- wysłać zgłoszenie mailem lub pocztą zwykłą
Krok 3- przyjechać na targi ZOO-BOTANICA w dni techniczne (środa 31.08 –czwartek 01.09), aby urządzić akwarium, które weźmie udział w konkursie
Krok 4- prezentować urządzone akwarium przed odwiedzającymi targi

Rozdanie nagród odbywa się w ostatni dzień targowy. Głosuje publiczność oraz komisja składająca się ze znawców branży. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i zgłoszeniem do pobrania.

Dodatkowe informacje: mstatkiewicz@wigor-targi.com
 Pliki do pobrania:
Zgłoszenie do konkursu (0.04 MB)
Regulamin (0.04 MB)

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl