wigor-targi.comwigor-targi.com

Nowa Szansa Biznesowa

Zoo-Botanica 2011 - nowa szansa biznesowa dla firm

Podczas jubileuszowej edycji targów dajemy naszym wystawcom nowe możliwości biznesowe. Tradycyjną formę marketingu targowego poszerzamy o dodatkowe instrumenty:

1) dajemy szansę dodatkowej reklamy, czyli  Strefę Prezentacji Nowości,

2) zapraszamy do stworzenia tematycznej grupy producentów i usługodawców
    w dziedzinie pielęgnacji zwierząt w Wiosce Zdrowia i Piękności,

3) organizujemy Panel Weterynaryjny, w którym przybliżone zostaną  sposoby
   przenikania się weterynarii i biznesu.

 

Strefa Prezentacji Nowości
Podczas tegorocznych targów naszym wystawcom dajemy kolejne możliwości rozwoju i sposoby pozyskania klienta! Przygotowujemy ogólnodostępną strefę marketingową, w której będziecie mogli Państwo zaprezentować swoją najnowszą ofertę i pochwalić się nowościami zarówno przed swoimi kontrahentami (w piątek – dzień branżowy) jaki i bezpośrednimi klientami (sobota i niedziela). Strefa Prezentacji Nowości jest znakomitą szansą, aby na szerszym niż dotychczas forum wypromować produkty, które debiutują na rynku zoologicznym.  Będziecie mieli okazję, by omówić swoją ofertę i zachęcić odbiorców do zapoznania się z Waszą marką w jeszcze większym stopniu. A wszystko to w cenie stoiska targowego!! Nie możecie przegapić TAKIEJ PROMOCJI!!!


Wioska Zdrowia i Piękności
Podczas imprezy nasi wystawcy oferujący produkty do pielęgnacji psów i kotów, karmy oraz gadżety stworzą specjalną strefę porad i pokazów. W wiosce dowiemy się wszystkiego o pielęgnacji, karmieniu i wychowaniu czworonogów. Specjaliści udzielą także porad weterynaryjnych. Tutaj teoria spotka się z praktyką, a skorzystają na tym wszyscy – psy i koty, ich opiekunowie, oraz firmy oferujące produkty i usługi dla zwierząt! Wszystkie zainteresowane podmioty zapraszamy do zgłaszania się! Pozwólcie swoim klientom odnaleźć się w Wiosce Zdrowia i Piękności!


Panel weterynaryjny
W piątek,  2 września, w tzw. dzień branżowy profesjonalistom z branży zoologicznej proponujemy cykl spotkań z lekarzami weterynarii oraz specjalistami z firm farmaceutycznych. Fachowcy przedstawią trendy w rozwoju branży oraz podpowiedzą,  jak skuteczniej wykorzystać tendencje na rynku zoologicznym i weterynaryjnym do celów biznesowych.

 

 

 

 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl