wigor-targi.comwigor-targi.com

Wystawa Myszy Rasowych

WYSTAWA MYSZY RASOWYCH POLISH MOUSE CLUB-
Polskiego Związku Hodowców i Miłośników Myszy Rasowych
ZAPRASZA!


 Od białych i kremowych, przez rude i gołębie po czarne i czekoladowe, w paski, w ciapki, a nawet o umaszczeniu kota syjamskiego, z włosem krótkim i błyszczącym jak satyna lub długim i pokarbowanym – takie i wiele innych myszy będzie można zobaczyć na Międzynarodowej Wystawie Myszy Rasowych organizowanej przez Polish Mouse Club.
Zapraszamy dzieci i dorosłych, kochających gryzonie, a także – w szczególności – osoby uważające mysz za szaro-brązowego szkodnika, do obejrzenia wyjątkowych przedstawicieli gatunku. Nasze myszy łamią stereotypy – mało kto potrafi przejść obok nich obojętnie – wystarczy na nie spojrzeć i od razu łamią serce!
Czym poza wyjątkowymi kolorami i wieloma rodzajami włosa wyróżniają się myszy rasowe? Wszystkim! Są dużo większe niż te, które zna każdy, poza tym wiele z nich ma ogromne uszy i bardzo duże, wyraziste oczy – co dodaje im sympatycznego wyglądu. W znacznej większości charakteryzują się też spokojnym, nieagresywnym usposobieniem – co pozwala nawet obcym wziąć je na ręce.
Zainteresowanym wiedzą na temat hodowli, genetyki, warunków utrzymania i wszystkich innych aspektów związanych z myszami rasowymi z miłą chęcią pomogą hodowcy – nikt nie zostanie odprawiony z kwitkiem bez odpowiedzi.
Najmłodsi, jak zawsze, będą rozpieszczeni wśród „mysiarzy” – czekają na nich kredki, flamastry i kartki - będą mogli pokolorować szablon lub narysować własną, wymarzoną myszkę. Każde dziecko dostanie drobny upominek.

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl