wigor-targi.comwigor-targi.com

ZAPRASZAMY NA DOG FUN FEST 2013

XII TARGI I WYSTAWA ZOOLOGICZNO- BOTANICZNA ZOO BOTANICA 2013

JEST OFICJALNYM PARTNEREM

DOG FUN FEST 2013!

Dog Fun Fest to jednodniowa impreza o charakterze plenerowym organizowana przez Fundację 2 plus 4 corocznie od 2010 roku.

W odpowiedzi na problem zwierzęcej bezdomności powstał Dog Fun Fest, czyli impreza, która ma na celu wypracowanie w ludziach odpowiedzialnej postawy wobec zwierząt. Z każdym rokiem wzbudza ona coraz większe zainteresowanie mieszkańców Wrocławia, a także lokalnych mediów

Pierwsza edycja odbyła się na terenie przylegającym do restauracji Orle Gniazdo na Żernikach. Goście przybyli całymi rodzinami. Dzieci były zachwycone przygotowanymi dla nich atrakcjami, a dorośli chwalili dobrą organizację.

Od 2011 roku Dog Fun Fest przeniósł się na otwarte polany Parku Południowego. Program imprezy stał się o wiele bardziej rozbudowany niż  wcześniej. Podczas festynu zadbaliśmy aby było kilka wyraźnie oznaczonych stoisk z psimi adopcjami. Na scenie wystąpiła m.in. Natalia Grosiak z zespołu Mikromusic, Alicja Janosz, Salut Sound System i inni. Podczas festynu można było skorzystać z porad weterynarza oraz psich fryzjerów. Jednym z kluczowych punktów programu był pokaz szkolenia psów obronnych i pokazy psich sportów (agility, obiedience).

ZAPRASZAMY DO

WROCŁAWSKIEGO PARKU POŁUDNIOWEGO

JUŻ W NIEDZIELĘ

8 WRZEŚNIA 2013 R.

W GODZINACH 11:00 - 18:00

Więcej informacji na stronie:

http://www.2plus4.org/

https://www.facebook.com/pages/Dog-fun-Fest/327352710688635

 Pliki do pobrania:
PROGRAM DOG FUN FEST 2013 (1.3 MB)

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl