wigor-targi.comwigor-targi.com

Zoo-Botanica 2008

Szanowni Państwo!

Firma Wigor, organizator Targów Zoologiczno-Botanicznych ZOO-BOTANICA 2007, które odbyły się w Hali Ludowej we Wrocławiu, pragnie zaprosić Państwa na kolejną edycję tych Targów, które odbędą się 12-14 września 2008.

W ubiegłorocznej edycji uczestniczyło 130 firm, a Targi odwiedziło prawie 15.500 osób. Również w tym roku spodziewamy się tak dużego zainteresowania zarówno ze strony wystawców jak i osób zwiedzających.

Targi Zoologiczno-Botaniczne ZOO - BOTANICA 2008 są organizowane aby ułatwić Państwa firmie znalezienie nowych partnerów i kontrahentów handlowych z kraju i zagranicy. Jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami firm z poszczególnych branż. Jako organizatorzy Targów jesteśmy przekonani, że staną się one ważne pod względem wymiany poglądów i informacji między uczestnikami Targów, jak również ułatwią Państwa firmom osiągnięcie sukcesów rynkowych.

Oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt wystawienniczy w centrum Wrocławia o powierzchni 6.000 m2 wewnątrz Hali i ponad 10.000 m2 na zewnątrz. W obiekcie znajdują się restauracje, bary szybkiej obsługi i sale konferencyjne. Obok terenów wystawienniczych znajduje się parking strzeżony i bezpłatny parking tylko dla wystawców. W pobliżu Hali Ludowej znajdują się liczne hotele o wysokim standardzie w umiarkowanych cenach. Wielkim atutem naszych Targów ZOO-BOTANICA 2008, oprócz doskonałego położenia obiektu, dobrej infrastruktury targowej i organizacji, są bardzo umiarkowane ceny za powierzchnie wystawienniczą.

Serdecznie zapraszamy!

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl