wigor-targi.comwigor-targi.com

Współpraca merytoryczna

Przy pierwszej edycji targów Dni Urody i SPA mamy niezwykłą przyjemność współpracować ze specjalistami w branży, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem uświetnią naszą imprezę.

WERONIKA BIAŁA - dyplomowany Technik Usług Kosmetycznych. Jest kompetentną i wykwalifikowaną kosmetyczką. Ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne mgr Czamary we Wrocławiu uzyskując tytuł Technika Usług Kosmetycznych oraz szereg dodatkowych kursów i szkoleń. Jest doświadczoną specjalistką z zakresu stylizacji paznokci oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Jako instruktor stylizacji paznokci uczy kursantki najnowocześniejszych technik manicuru, przedłużania i modelowania paznokci oraz zdobnictwa. Wprowadza do swojej pracy nowości pojawiające się na rynku kosmetycznym, m.in.: manicure hybrydowy, japoński czy Dashing Diva.

BERNADETTA CHUDZIKOWSKA - ŁAŚ - kosmetolog, specjalista podolog, konsultant w Dolnośląskiej Poradni Stopy Cukrzycowej. Doświadczenie zdobywała w Polsce oraz w niemieckich firmach Ruck i 3TO. Współpracuje z lekarzami specjalistami (diabetolog i ortopeda) w celach profilaktyki stopy. Instruktor i wykładowca w prywatnej szkole podologicznej.

MARZENA DALECKA - kosmetolog, doktorant, właściciel Instytutu Medycyny Estetycznej we Wrocławiu. Założycielka Szkoły, absolwentka paryskiej „Academe Prestige” na Wydziale Make-up Artist. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Ceramika i Szkło, kierunek Wzornictwo Przemysłowe oraz studia podyplomowe na kierunku Sztuka Zintegrowana. Wizażystka i stylistka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Jest twórcą programu autorskiego na kierunku Wizaż i Stylizacja. W szkole prowadzi zajęcia z przedmiotów make-up artist i techniki makijażu na kierunku Wizaż.

ANNA DEMBSKA NOWAK - dyplomowana stylistka, wizażystka, instruktor zawodu, dysponuje szeroką wiedzą z zakresu prawidłowej pielęgnacji urody.

MAŁGORZATA DUDEK - instruktorka tańca brzucha

ANITA FOLARON - pierwszy w Polsce dyplomowany Mistrz Wizażu z certyfikatem honorowanym w Unii Europejskiej, stylistka, kreator wizerunku, wykładowca na studiach podyplomowych PR w przedmiocie Kreowanie Wizerunku Biznesowego, Komunikacja Niewerbalna.
Współpracuje z TVP Poznań w zakresie kreowania wizerunku prezenterów. Ukończone studia wyższe na kierunku Media i Komunikowanie.W 2008 roku została uhonorowana Złotą Odznaką za Zasługi dla Rzemiosła Wielkopolskiego.
Projektodawca programu nowego zawodu "WIZAŻYSTKA", który obecnie znajdziemy w Klasyfikacji Zawodów pod oddzielnym numerem 514108. Cyklicznie organizuje pokazy nowych technik i trendów w makijażu. Autorka makijaży pt. "Lodowa inspiracja" do pokazu Laetitii Guenaou z Paryża, kreacji Dolce & Gabana. Członek Jury konkursów makijażu, autorka wielu artykułów o wizażu i stylizacji.
Współpracuje z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą w Poznaniu.

IRENEUSZ FOLARON - wizażysta, stylista, mgr historii sztuki, autor tekstów o sztuce współczesnej, członek Jury w wielu konkursach malarskich. V-ce przewodniczący komisji egzaminacyjnej przy Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu zawodu "Wizażystka". W latach 1982-87, współzałożyciel Galerii Sztuki przy poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych "Studio Wizualne Kontakt". W 1986 roku pomysłodawca i realizator FESTIWALU BRACI QUAY (Poznań, Warszawa, Łódź, Kraków). W latach 1981-1988 studiował rzeźbę u prof. Jerzego Sobocińskiego. W latach 1988-1993 współwłaściciel firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz, architektury, designu oraz odlewni brązu realizującej zlecenia rzeźb do Paryża, Londynu, Brukseli, Berlina itd.
Założyciel Poznańskiej Fundacji Artystycznej wspierającej i pomagającej środowiskom twórczym w Wielkopolsce. Artysta fotograf, autor kolekcji mody FOLARONI Special Limited Collection (autorskie pokazy w latach2002, 2003, 2004, 2005, 2006); specjalizuje się również w realizacjach bodypainting.

Wspólnie (poza nauczaniem), organizują pokazy makijażu, stylizacji, bodypainting. Są organizatorami Konkursu na Makijaż "Houte-Couture" na Targach LOOK, współorganizatorami konkursów na Bodypainting. Uczestniczą w krajowych i międzynarodowych pokazach. Zajmują się kreowaniem całościowego wizerunku prezenterów TV Biznes. Współpracują ze znanymi agencjami modelek, agencjami reklamowymi, artystami-fotografikami. W latach 2006-2007 realizowali projekt, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Realizacja projektu pt. "Przez kwalifikacje do piękna" oraz przeszkolenie 120 osób zakończyło się sukcesem. Projekt został uznany za innowacyjny i modelowy

SYLWIA FRYZIEL - mgr inż. biotechnologii, specjalista szkoleniowiec w firmie Surima. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej o specjalizacji procesy biotechnologiczne na Wydziale Chemii. Od dwóch lat prowadząca szkolenia i wykłady z ramienia Firmy Surima z zakresu najnowszych technologii w medycynie estetycznej i peelingów medycznych.

MAGDALENA GRZELEC - licencjonowany kosmetolog .Ukończone medyczne studia wyższe na Uniwersytecie Medycznym w Toruniu z oceną bardzo dobrą. Ukończone Policealne Studium Kosmetyczne nr 1 we Wrocławiu z oceną celującą oraz Policealne Studium wizażu i stylizacji z oceną celującą. Posiada ponad 30 certyfikatów potwierdzających zdobytą wiedzę i umiejętności na różnych szkoleniach i kursach. Jest szkoleniowcem profesjonalnych firm kosmetycznych: Kozmetika Afrodita i Chantarelle oraz instruktorem m.in.: kosmetyki, przedłużania i zagęszczania rzęs i włosów oraz warkoczyków afrykańskich. Posiada duże doświadczenie w zawodzie Kosmetologa, który wykonuje od 1998 roku. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetologii estetycznej (IPL, mezoterapia, LipoMax, liposukcja kawitacyjna). Doświadczenie pedagogiczne zdobyła prowadząc wykłady i zajęcia praktyczne w Policealnych Szkołach Kosmetycznych. Pisze artykuły do czasopisma o zdrowiu i urodzie.

JAROSŁAWA JAROSZ - wykładowca w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu

KAMILA PIRÓG - instruktorka tańca brzucha

AGNIESZKA POSŁUSZNY - magister fizjoterapii

AGNIESZKA PRUS – mgr kosmetolog, specjalista ds. mikropigmentacji. Doświadczenie zdobywała pod okiem światowej klasy specjalistki, Pani Marii Sarmiento. Uzyskała certyfikat szkoleniowy hiszpańskiej firmy Euro Touch. Jest instruktorem i wykładowcą na kierunku mikropigmentacja

MARIA ŚMIECHOWICZ - konsultantka firmy Ziaja, wizażystka, kosmetyczka.


 

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl