wigor-targi.comwigor-targi.com

ZOO-EXOTICA SHOW 2014 - Konkurs stylizacji egzotycznej

KONKURS STYLIZACJI EGZOTYCZNEJ
ZOO-EXOTICA SHOW 2014
Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby do udziału w niezwykłym konkursie stylizacji egzotycznej!
5 października 2014 (niedziela), Hala Stulecia, Wrocław
 
I Konkurs stylizacji egzotycznej ZOO-EXOTICA SHOW odbędzie się podczas XIII Targów i Wystawy ZOO-BOTANICA 2014. Choć wydarzenie ma formułę konkursową, to stawiamy na wspólną zabawę i twórczość miłośników zwierząt i roślin, a także na nowe, ciekawe ujęcie stylizacji.
Konkurs polega na zaprezentowaniu na scenie Targów najciekawszej stylizacji egzotycznej z żywymi okazami zwierząt terrarystycznych, stworzonej przez uczestnika Konkursu. Stylizację przygotowują sami uczestnicy (może się ona składać np. z: makijażu, fryzury, stroju, body paintingu itp. – pełna dowolność), natomiast zwierzęta terrarystyczne do prezentacji na scenie zapewniają organizatorzy, po wcześniejszych ustaleniach z finalistami.
UCZESTNICY
Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby zarówno kobiety jak i mężczyzn. Każdy, kto ma w sobie trochę szaleństwa, odwagi i duże pokłady kreatywności powinien się zgłosić!
NAGRODY
Główną nagrodą w konkursie jest sesja fotograficzna ufundowana przez Wrocławską Szkołę Fotografii AFA. Sesja stylizacji egzotycznej zostanie wykonana po Taragch, w terminie uzgodnionym ze zwycięzcą.
Osoba, która zdobędzie pierwsze miejsce otrzyma także vocher na egzotyczny zabieg kosmetyczny Polynesia Spa Ritual w Gabinecie Kosmetycznym "Urszula" w Brzegu Dolnym.
Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają zestawy kosmetyków ufundowane przez Gabinet "Urszula".
ZGŁOSZENIA
Aby wziąć udział w Konkursie należy przesłać na adres e-mail organizatora formularz zgłoszeniowy, fotografie uczestnika w pełnej stylizacji (bez zwierząt) oraz krótki opis stylizacji.


Do finału zostanie zakwalifikowane maksymalnie 12 osób, które zaprezentują się na scenie podczas targów Zoo-Botanica w dniu 05.10.2014 we Wrocławiu. Konkurs wygra osoba, która uzyska najwięcej głosów publiczności.
 
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
 
Zgłoszenie należy przesłać najpóźniej do dnia
24 września 2014 roku na adres biuro@arachnea.biz.
 
Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne poniżej oraz na stronie www.arachnea.biz.

Organizatorami konkursu są Agencja Reklamowa Wigor - Organizator Targów ZOO-BOTANICA oraz Arachnea - Znawcy Sieci - współorganizator konkursu.
 
Zapraszamy do udziału!


Organizatorzy:Fundatorzy nagród:


www.urszula-spa.pl


Pliki do pobrania:
Regulamin Konkursu Zoo-Exotica Show (0.33 MB)
Formularz zgłoszeniowy - Zoo-Exotica Show (0.34 MB)

Targi

Newsletter

Rezerwacja miejsc

Strona główna | Kontakt | Mapa strony

Copyright © 2007 WIGOR-TARGI.COM Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: realizacja: bobrowski.pl